Zameriavame sa na dokončovanie reklamných predmetov

Náš príbeh

Dovoľte, aby som sa predstavila, moje meno je Ing. Monika Výberová a som konateľkou firmy Movy s. r. o.. Firma sa radí medzi malé až stredné podniky a bola založená, a v súčasnosti sa aj orientuje, na výrobu, či sprostredkovanie drobných ručných prác, reklamných katalógov, vzoriek, či podobných prác, ktoré vyžadujú veľa času a bystré oko.

Náš kolektív spolu funguje už viac ako 15 rokov, a preto je naša spolupráca zohratá a rýchla.

Dlhoročnými skúsenosťami sme docielili, že naši zamestnanci odvádzajú veľmi čistú a kvalitne odvedenú detailnú prácu, ktorá je pre výrobu produktov tohto typu nevyhnutnou súčasťou a pre nás, ako firmu, prioritou.

Filozofiou našej spoločnosti je cielene spokojný zákazník, ktorému ušijeme cenovú kalkuláciu a riešenie podmienok presne na mieru.


Profesionalita

Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti nás radia k profesionálom na poli ručného spracovania produktov a výrobkov, nie len na území našej krajiny, ale najmä pre rôznych obchodných partnerov v rámci EÚ.


Produktivita

Pracujeme s rôznymi materiálmi, pre rôzne druhy výrobkov. Pre spolupracujúce spoločnosti by táto práca znamenala časovú a hlavne finančnú stratu. U nás tím skúsených ľudí spracuje produkty rýchlo, kvalitne a cenovo výhodne.


Prosperita

Pre úspešný hospodársky rast podniku je dôležité rýchle a kvalitné vyrobenie produktu, preto presuňte zaťažujúce časti tohto procesu k nám a my to zabezpečíme. Šetríme Váš čas a aj Vaše peniaze. Kalkulácia ceny je individuálna a vždy k vzájomnej spokojnosti.

Top